М╕жнародна науково-практична конференц╕я
"╤нформац╕йн╕ технолог╕╖ та безпека" (╤ТБ)

╤ТБ-2019 ╤ТБ-2018 ╤ТБ-2017 ╤ТБ-2016 ╤ТБ-2015 ╤ТБ-2014

Голова конференц╕╖

  Додонов Олександр Георг╕йович
Заслужений д╕яч науки ╕ техн╕ки, доктор техн╕чних наук, професор

Оргком╕тет

Богданов О.М. - д.т.н., професор; Голенков В.В. - д.т.н., професор; Матов О.Я. - Заслужений д╕яч науки ╕ техн╕ки, д.т.н., професор; Макаревич О.Б. - д.т.н., професор; Мохор В.В. - член-кор. НАН Укра╖ни, д.т.н., професор; Хаджинов В.В. - д.т.н., професор; Ланде Д.В. - д.т.н., професор; Циганок В.В. - д.т.н., с.н.с.; Горбачик О.С. - к.т.н., с.н.с.; Кузн╓цова М.Г. - к.т.н., с.н.с.; Фурашев В.М. - к.т.н., доцент, с.н.с.; Андрейчук О.В. - к.т.н.

Запрошення

Шановн╕ колеги!

╤нститут проблем ре╓страц╕╖ ╕нформац╕╖ Нац╕онально╖ академ╕╖ наук Укра╖ни 28 листопада 2019 проводить року XIX М╕жнародну науково-практичну конференц╕ю "╤нформац╕йн╕ технолог╕╖ та безпека" (╤ТБ-2019).

До участ╕ у конференц╕╖ запрошуються представники науки, осв╕ти, орган╕в державно╖ влади ╕ управл╕ння, бюджетного виробництва й приватного б╕знесу, сфери господарювання та надання послуг. Формат заходу передбача╓ обм╕н досв╕дом ╕ укр╕плення сп╕вроб╕тництва, а також д╕алог з питань управл╕ння ризиками, п╕двищення квал╕ф╕кац╕╖ з м╕жнародних стандарт╕в.

Програма роботи конференц╕╖ ор╕╓нтована на розгляд наступних питань:

 1. безпека та живуч╕сть критичних ╕нфраструктур;
 2. ╕нформац╕йн╕ операц╕╖: моделювання та протид╕я;
 3. технолог╕╖ анал╕тичних досл╕джень;
 4. ╕нформац╕йн╕ технолог╕╖ в управл╕нн╕: методи та засоби ╕нформац╕йно╖ п╕дтримки прийняття р╕шень;
 5. комп'ютерне моделювання систем орган╕зац╕йного управл╕ння.

Робочими мовами конференц╕╖ ╓ укра╖нська, англ╕йська, рос╕йська.

Конференц╕я в╕дбудеться за адресою: м. Ки╖в, вул. М. Шпака, 2, ╤нститут проблем ре╓страц╕╖ ╕нформац╕╖ Нац╕онально╖ академ╕╖ наук Укра╖ни, конференц-зала (5-й поверх).

Ре╓страц╕я учасник╕в конференц╕╖ 28 листопада 2019 р. з 09:30 до 10:00.

Допов╕д╕, що подан╕ на конференц╕ю ╕ оформлен╕ зг╕дно вимог, будуть опубл╕кован╕ у науковому зб╕рнику матер╕ал╕в конференц╕╖.

Обран╕ Програмним ком╕тетом конференц╕╖ допов╕д╕ за тематикою "Комп'ютерн╕ науки" ("Computer Science") будуть подан╕ до публ╕кац╕╖ у м╕жнародному науковому виданн╕. Перевага нада╓ться допов╕дям поданим англ╕йською мовою.

Бажаючих прийняти участь у конференц╕╖ та опубл╕кувати матер╕али допов╕д╕ просимо до 20 листопада 2019 р. над╕слати тези допов╕дей на е-mail: its@ipri.kiev.ua.

Вимоги до оформлення та подання матер╕ал╕в допов╕дей:

 • матер╕али допов╕д╕ обов'язково повинн╕ бути оформлен╕ з використанням файл╕в-шаблон╕в its.docm або its.dot з допомогою текстового редактора MS Word; файли-шаблони додаються до листа-запрошення, а також доступн╕ для завантаження ╕з сайту конференц╕╖: its.docm, its.dot;
 • ╕мена файл╕в тез допов╕д╕ повинн╕ в╕дпов╕дати пр╕звищам автор╕в латиницею, наприклад: Ivanenko.doc, Petrenko_Sydorenko.doc;
 • обсяг - в╕д 10 до 15 повних стор╕нок (включно з граф╕ками, рисунками, формулами та перел╕ком л╕тератури);
 • тези допов╕д╕ повинн╕ м╕стити наступн╕ обов'язков╕ структурн╕ елементи: назву, пр╕звище, ╕м.я та по-батьков╕ автора (автор╕в), назву орган╕зац╕╖, яку представля╓ автор (автори), м╕сто, кра╖на, e-mail адресу автора (автор╕в), анотац╕ю, ключов╕ слова;
 • текст допов╕д╕ повинен бути структурованим: обов'язково под╕лятися на розд╕ли, включати вступ та висновки;
 • для неангломовних тез допов╕д╕ додатково потр╕бно надати ╕нформац╕ю англ╕йською: назву допов╕д╕, пр╕звище, ╕м'я та по-батьков╕ (повн╕стю) автор╕в, назву орган╕зац╕╖, м╕сто, кра╖на, e-mail адреса (по кожному з автор╕в), анотац╕ю (анотац╕я англ╕йською мовою повинна мати обсяг не менше 250 сл╕в), ключов╕ слова;
 • при направленн╕ файл╕в матер╕ал╕в допов╕дей електронною поштою на е-mail конференц╕╖ ╤ТБ-2018 (its@ipri.kiev.ua) тема листа повинна м╕стити пр╕звища автор╕в та назву допов╕д╕, в текст╕ листа обов'язково сл╕д надати ╕нформац╕ю про к╕льк╕сть публ╕кац╕й кожного з автор╕в у базах Scopus (https://www.scopus.com) ╕ DBLP (http://dblp.uni-trier.de) та посилання на проф╕л╕ кожного з автор╕в у цих базах (при наявност╕), а також у текст╕ листа сл╕д пов╕домити пр╕звище та ╕н╕ц╕али автора, який ма╓ нам╕р виступити на конференц╕╖ з допов╕ддю.

Зверн╕ть увагу!

Виключно автори тез ╓ в╕дпов╕дальними за правильну трансл╕терац╕ю сво╖х пр╕звищ, ╕мен та по-батьков╕, а також за переклад назв сво╖х орган╕зац╕й англ╕йською мовою.

Контакти Оргком╕тету конференц╕╖:
Горбачик Олена Семен╕вна тел. (044) 454-21-64
Кузн╓цова Марина Гл╕б╕вна тел. (044) 454-21-64
Андр╕йчук Олег Валентинович тел. (044) 454-21-40

e-mail конференц╕╖ ╤ТБ-2019: its@ipri.kiev.ua