Ланде Д.В., Фурашев В.М., Григор'╓в О.М.

Програмно-апаратний комплекс ╕нформац╕йно╖ п╕дтримки прийняття р╕шень: Науково-методичний пос╕бник. - К.: ╤жин╕ринг, 2006. - 48 с. ISBN 966-95147-4-6

 
Текст книги в формате
doc

У робот╕ висв╕тлюються теоретичн╕ ╕ практичн╕ питання науково-методолог╕чного та програмно-техн╕чного забезпечення побудови, впровадження та використання програмно-апаратного комплексу ╕нформац╕йно╖ п╕дтримки прийняття р╕шень, як одн╕╓╖ з ланок побудови ╕нформац╕йного сусп╕льства в Укра╖н╕.
Розрахована на фах╕вц╕в у сфер╕ забезпечення ╕нформац╕йного середовища, прийняття р╕шень незалежно в╕д ╖х спрямованост╕, на фах╕вц╕в у сфер╕ п╕дготовки та вдосконалення законодавчого простору, соц╕олог╕в, пол╕тик╕в, фах╕вц╕в у сфер╕ ╕нформац╕йних технолог╕й, студент╕в ╕ викладач╕в навчальних заклад╕в, орган╕затор╕в ╕ суб.╓кт╕в виборчих ╕ референдумних процес╕в та ╕нших ос╕б, як╕ досл╕джують, вивчають та використовують сучасн╕ ╕нформац╕йн╕ та ╕нформац╕йно-анал╕тичн╕ системи соц╕ально-пол╕тичного призначення.
При розробц╕ цього науково-методичного пос╕бника використовувалася експлуатац╕йна документац╕я системи InfoStream, розробником яко╖ ╓ ТОВ "╤нформац╕йний центр "Електронн╕ в╕ст╕".