Ландэ Д.В., Субач ╤.Ю.

В╕зуал╕зац╕я та анал╕з мережевих структур : навчальний пос╕бник. - Ки╖в : КП╤ ╕м. ╤горя С╕корського, Вид-во "Пол╕техн╕ка", 2021. - 80 с. ISBN 978-966-2577-14-3

Сучасне ╕нформац╕йне середовище не уявля╓ться без даних, що утворюють складн╕ мережев╕ структури. Для ╖х обробки та ╕нтеграц╕╖ необх╕дн╕ нов╕ методи та засоби. Доступна й проста у встановленн╕ система Gephi може допомогти, як п╕д час п╕дготовки матер╕ал╕в наукових досл╕джень до допов╕дей ╕ презентац╕й, так ╕ для п╕дтримки прийняття важливих р╕шень п╕д час виконання завдань фах╕вцями у р╕зних сферах людсько╖ д╕яльност╕.

Для закр╕плення навчального матер╕алу наприк╕нц╕ кожно╖ глави видання наведен╕ питання для самост╕йно╖ роботи.

Навчальне видання призначене слухачам ╕нституту, що здобувають осв╕ту за трет╕м (науковим р╕внем) за спец╕альн╕стю .Комп'ютерн╕ науки. ╕ вивчають дисципл╕ну .Методолог╕чн╕ основи забезпечення к╕бернетично╖ безпеки держави. циклу профес╕йно╖ п╕дготовки. Може бути також корисна вс╕м, хто самост╕йно хоче засво╖ти поняття та методи в╕зуал╕зац╕╖ та анал╕зу складних мережевих структур . курсантам, студентам, асп╕рантам, спец╕ал╕стам техн╕чних спец╕альностей та програм╕стам.

Текст книги в формате PDF

HOME