Ланде Д.В., Дмитренко О.О.
Використання уточненого алгоритму HITS для ненаправлених мереж з╕ сл╕в //

М╕жнародна науково-техн╕чна конференц╕я "╤нтелектуальн╕ системи л╕нв╕стичного анал╕зу". Тези допов╕дей. Нац╕ональний ав╕ац╕йний ун╕верситет, м. Ки╖в, 22-23 жовтня 2019 р. - К.: НАУ, 2019. - С. 35.
[an error occurred while processing this directive][an error occurred while processing this directive] File not found. [an error occurred while processing this directive]

     

Б╕льш╕сть об'╓кт╕в у природ╕ ╕ сусп╕льств╕ мають б╕нарн╕ зв'язки, як╕ можна представити у вигляд╕ мереж╕. У прикладних досл╕дженнях зазвичай застосовують типов╕ для мережевого анал╕зу характеристики вузл╕в мереж╕, найважлив╕шими серед яких на цей час вважають степ╕нь вузла та показники, що в╕дпов╕дають алгоритму HITS.

Проте виявилось, ╕ це представлено в допов╕д╕, що для деяких простих ненаправлених мереж алгоритм HITS да╓ не зовс╕м в╕рн╕ результати: значення авторства та посередництва для вузл╕в цих мереж р╕зн╕. Цей результат також був отриманий ╕ у результат╕ застосування алгоритму HITS у програмному забезпеченн╕ Gephi та б╕бл╕отеки Python для досл╕дження граф╕в та мереж NetworkX.

PDF