Бр╕цький С.О., Ланде Д.В. Використання географ╕чних ╕нформац╕йних систем з в╕дкритим кодом для в╕дображення та геоанал╕зу ╕нформац╕йних поток╕в систем контент-мон╕торингу

// Информационные технологии и безопасность. Материалы XV Международной научно-практической конференции ИТБ-2015. - К.: ИПРИ НАН Украины, 2015. - C. 40-41.

File not found.

Запропоновано п╕дх╕д до створення ╕нформац╕йно╖ автоматизовано╖ системи в╕дображення на географ╕чн╕й карт╕ граф╕чних посилань на ╕нформац╕йн╕ пов╕домлення, як╕ можна об.╓днувати в групи за належн╕стю до точки на координатн╕й площин╕.

Проведен╕ досл╕дження дозволяють стверджувати, що на основ╕ програмного забезпечення з в╕дкритим кодом можливо побудувати систему автоматично╖ географ╕чно╖ прив.язки структурованих ╕нформац╕йних поток╕в на приклад╕ ╕нформац╕йного масиву системи контент-мон╕торингу InfoStream. Очевидними перевагами такого п╕дходу ╓ низька варт╕сть роб╕т та незалежн╕сть к╕нцевого програмного продукту в╕д платформи кл╕╓нта, оск╕льки вс╕ анал╕тичн╕ операц╕╖ в╕дбуваються на боц╕ сервера. При цьому сл╕д зазначити, що географ╕чна належн╕сть ╕нформац╕йного пов╕домлення повинна бути визначена засобами системи контент-мон╕торингу.

PDF

HOME