Ланде Д.В., Брайчевський С.М. Формування незалежних ╕нформац╕йних ресурс╕в на основ╕ технолог╕╖ MediaWiki

// Информационные технологии и безопасность. Оценка состояния: Материалы международной научной конференции ИТБ-2013. - К.: ИПРИ НАН Украины, 2013. - С. 114-119.
[an error occurred while processing this directive][an error occurred while processing this directive] File not found. [an error occurred while processing this directive]

 

Центральною проблемою створення розпод╕лених систем незалежних ╕нформац╕йних ресурс╕в ╓ ╖х наповнення та орган╕зац╕я обм╕ну наборами даних великого обсягу. Тут сл╕д зазначити два сутт╓в╕ моменти. По-перше, необх╕дно створювати в╕дпов╕дн╕ програмн╕ комплекси, що ╓ достатньо складним процесом, який вимага╓ не лише високо╖ квал╕ф╕кац╕╖ розробник╕в, але й значного часу на створення придатного для експлуатац╕╖ продукту. По-друге, так╕ програмн╕ продукти мають бути належним чином ун╕ф╕кован╕ в план╕ пакетно╖ обробки ╕нформац╕йних масив╕в, що необх╕дно для реал╕зац╕╖ швидкого перенесення даних з одного ресурсу до ╕ншого.

На цей час в Нац╕ональн╕й академ╕╖ правових наук Укра╖ни створю╓ться Електронна енциклопед╕я законодавства (ЕлЕнЗ), яка ма╓ охоплювати понят╕йно-категор╕альний апарат, визначений законами, п╕дзаконними актами та м╕жнародно-правовими документами. ЕлЕн) м╕ститиме терм╕нолог╕ю, зв'язки з нормативно-правовими документами, анал╕тичними та оглядовими матер╕алами, практикою застосування.

З ц╕╓╖ точки зору перспективним, на погляд автор╕в, ╓ використання технолог╕╖ MediaWiki, добре в╕домо╖ широкому загалу на приклад╕ В╕к╕пед╕╖ (точн╕ше, с╕мейства в╕к╕пед╕й). Ця технолог╕я поширю╓ться в╕льно ╕ ╓ доступною широкому колу орган╕зац╕й та окремих ос╕б, що працюють в сфер╕ ╕нформац╕йних технолог╕й.

PDF

HOME