Ланде Д. В., Фурашев В. М.

╤нформац╕йне та соц╕ально-правове моделювання : пос╕бник / Д. В. Ланде, В. М. Фурашев ; за заг. ред. Д.В. Ланде. - Ки╖в-Одеса : Фен╕кс, 2021. - 276 с. ISBN 978-966-928-791-5
Видання присвячено проблематиц╕, пов.язан╕й з ╕нформац╕йним та соц╕ально-правовим моделюванням, його теоретичними засадами, в╕дпов╕дними ╕нформац╕йними процесами, технолог╕ями, системами у правов╕й та соц╕альних сферах.

Метою пос╕бника ╓ формування системи теоретичних та практичних знань щодо методолог╕╖ профес╕йно╖ д╕яльност╕ з ╕нформац╕йного та соц╕ально-правового моделювання, прогнозування, проектування як бази для застосування технолог╕й моделювання при науковому об╜рунтуванн╕ необх╕дност╕ регулювання найважлив╕ших соц╕ально-правових питань. Теоретичн╕ матер╕али структурован╕ у посл╕довност╕ з лог╕кою ╖х засво╓ння та використання юридичних, ╕нформац╕йних, програмно-техн╕чних категор╕й, метод╕в ╕ засоб╕в у практично╖ д╕яльност╕.

Видання розраховане на студент╕в, асп╕рант╕в, докторант╕в, науково-педагог╕чних прац╕вник╕в заклад╕в вищо╖ осв╕ти, представник╕в державних орган╕в та орган╕в м╕сцевого самоврядування.

ISBN 978-966-928-791-5

Текст книги в формате PDF

HOME