HOME

Енциклопед╕я соц╕огуман╕тарно╖ ╕нформолог╕╖. Том 1.

Коорд. проекту та заг. ред. проф. К. ╤. Б╓ляков
- Одеса : Видавничий д╕м "Гельветика", 2020. - Т. 1. - 472 с.

Проект "ЕНЦИКЛОПЕД╤Я СОЦ╤ОГУМАН╤ТАРНО╥ ╤НФОРМОЛОГ╤╥" ╓ науковим виданням у форм╕ словника-дов╕дника, в якому розкрито зм╕ст основних доктринальних та нормативно-правових понять, терм╕н╕в та словосполук, що використовуються в об╕гу наукових досл╕джень ╕нформац╕йних процес╕в, явищ та в╕дносин в соц╕альних та гуман╕тарних галузях наукових знань.

Надано ╕нформац╕ю про органи та п╕дрозд╕ли виконавчо╖ влади, а також науков╕ установи та видання (у тому числ╕ закордонн╕), громадськ╕ об'╓днання, що ╓ суб.╓ктами ╕нформатизац╕╖ з в╕дпов╕дними коментарями пров╕дних фах╕вц╕в за напрямами.

Викладено в╕домост╕ про в╕тчизняних вчених, як╕ займаються проблематикою наукового та орган╕зац╕йно-правового забезпечення процесу ╕нформатизац╕╖ держави, досл╕дженнями ╕нформац╕йно╖ сфери в ц╕лому. Пропону╓ться систематизований за галузями знань та спец╕альностями перел╕к наукових розробок на р╕вн╕ дисертац╕йних досл╕джень.

Розраховано на студент╕в, слухач╕в, асп╕рант╕в та викладач╕в як гуман╕тарних, так й техн╕чних навчальних заклад╕в, державних службовц╕в ╕ законотворц╕в, а також ус╕х, хто ц╕кавиться досл╕дженнями впливу ╕нформац╕йних процес╕в на сусп╕льне життя. Виданням може використовуватися у навчальному процес╕.

PDF

HOME