Прищепа С.В., Ланде Д.В.
Екстрагування безпекових под╕й з TWITTER
// Актуальн╕ проблеми управл╕ння ╕нформац╕йною безпекою держави : зб. матер╕ал╕в наук.-практ. конф.,
(Ки╖в, 24 трав. 2017 р.). - Електрон. дан╕. - Ки╖в : Нац. акад. СБУ, 2017. - C. 319-320.

У мереж╕ ╤нтернет м╕ститься величезна к╕льк╕сть ╕нформац╕╖, за допомогою обробки яко╖ можна як╕сно п╕двищити швидк╕сть реагування на найр╕зноман╕тн╕ш╕ безпеков╕ завдання . перетинання кордону ворожими в╕йськами, DOS атаки, теракти та ╕нше. Найб╕льш швидкими та динам╕чними у розповсюдженн╕ важливих безпекових под╕й ╓ соц. мереж╕ Twitter та Facebook.

Приклад╕в як╕сного виявлення под╕й не так багато, але вони ╓. Приклади охоплюють як п╕дходи на основ╕ правил, так ╕ статистичн╕ роботи.

Ми використову╓мо спец╕альн╕ шаблони ╕ словники, так як, б╕льш╕сть под╕й мають контекстно-залежне в╕дношення ╕ б╕льш╕сть з них згаду╓ться лише в дек╕лькох документах, написаних навколо якогось тимчасового ╕нтервалу. Причому, для кожно╖ категор╕╖ бажано створювати св╕й шаблон повед╕нки ╕ словники п╕д час добування под╕й певно╖ категор╕╖.

Для виявлення под╕й, ╖х суб'╓кт╕в ╕ об'╓кт╕в ми створю╓мо спец╕альн╕ шаблони правил розбору речень з певно╖ тематики ╕ словники ╕ндикатор╕в под╕й з певно╖ теми, як╕ заповнюються з експертом з урахуванням р╕зних л╕нгв╕стичних ознак теми (категор╕╖). ╤ндикатори тематично╖ под╕╖ представлен╕ словниками.

PDF


[an error occurred while processing this directive][an error occurred while processing this directive] File not found. [an error occurred while processing this directive]

HOME