Ковальчук Р.С., Ланде Д.В. Методи ╕ засоби екстрагування ╕ в╕зуал╕зац╕╖ об'╓кт╕в мон╕торингу соц╕альних мереж.


// Матер╕али науково-практично╖ конференц╕╖ студент╕в, курсант╕в, асп╕рант╕в, докторант╕в та молодих вчених "Актуальн╕ питання застосування спец╕альних ╕нформац╕йно-телекомун╕кац╕йних систем" - К.: ╤СЗЗ╤ КП╤ ╕м. ╤горя С╕корського, 2021. - С. 280.

Анотац╕я.Анал╕з метод╕в та засоб╕в екстрагування для подальшо╖ в╕зуал╕зац╕╖ отриманих даних з соц╕альних мереж

Summary.Analysis of extraction methods and tools for further visualization of data obtained from social networks

Ключов╕ слова:мон╕торинг, в╕зуал╕зац╕я, соц╕альна мережа, python

В наш╕й робот╕ ми будемо використовувати такий вид програмного забезпечення як парсер. Для створення програмно╖ частини була обрана мова програмування Python.

Python - ╕нтерпретована об'╓ктно-ор╕╓нтована мова програмування високого р╕вня з╕ строгою динам╕чною тип╕зац╕╓ю.

Парсер - це програма, серв╕с або скрипт, який збира╓ дан╕ ╕з вказаних веб-ресурс╕в, анал╕зу╓ ╖х ╕ вида╓ в потр╕бному формат╕.

Ключов╕ можливостю парсер╕в ╓ можлив╕сть збирати та систематизувати ╕нформац╕ю, розм╕щену на певних сайтах, за допомогою спец╕альних програм та автоматизованих процес╕в.

Для в╕зуал╕зац╕╖ даних плану╓мо використовувати б╕бл╕отеку matplotlib. Matplotlib - це всеб╕чна б╕бл╕отека для створення статично╖, ан╕мовано╖ та ╕нтерактивно╖ в╕зуал╕зац╕╖ в Python.

Висновки: В подальшому пропону╓ться використання програмно╖ реал╕зац╕╖ одного ╕з метод╕в екстрагування даних за допомогою б╕бл╕отеки Matplotlib. Розвиток зручност╕ упорядковано╖ шукано╖ ╕нформац╕╖. Селекц╕я правдиво╖ ╕нформац╕╖ за допомогою програмно╖ реал╕зац╕╖ алгоритму екстрагування даних.

Текст в PDF