Ланде Д.В. Модель системи визначення учасник╕в товарних ринк╕в та ╕нформац╕йних зв'язк╕в м╕ж ними //
Антимонопольно-конкурентна пол╕тика: теор╕я та практика:
Зб╕рник наукових праць. Вип. 4. -К.: Фен╕кс, 2010. - С. 114-124.


На даний час ринки товар╕в ╕ послуг найчаст╕ше являють собою динам╕чне середовище, наповнення якого пост╕йно зм╕ню╓ться. Наявн╕ доступн╕ фактограф╕чн╕ бази даних структуровано╖ ╕нформац╕╖ не завжди можуть прийти на допомогу досл╕днику-анал╕тику. Для оперативного визначення учасник╕в товарних ринк╕в та моделювання ╕нформац╕йних зв.язк╕в м╕ж ними найб╕льш перспективним п╕дходом виявля╓ться урахування ╕нформац╕╖, знань, що м╕стяться в ╤нтернет, в неструктурованих текстових документах. Тому ╤нтернет-технолог╕╖ сьогодн╕ розглядаються як важлива складова середовища комплексних досл╕джень товарних ринк╕в, основа побудови та ведення баз даних суб.╓кт╕в господарювання та зв.язк╕в м╕ж ними.

Пошук в базах даних неструктуровано╖ ╕нформац╕╖ у цих випадках може застосовуватися для завдань, близьких до оперативно╖ економ╕чно╖ розв╕дки, наведення досл╕дник╕в-анал╕тик╕в .на ц╕ль. в умовах, коли фактограф╕чн╕ бази даних структуровано╖ ╕нформац╕╖ труднодоступн╕, неповн╕, неоперативн╕, що, нажаль, властиво багатьом под╕бним базам даних.

Для ╕нформац╕йно-анал╕тично╖ п╕дтримки при вир╕шенн╕ завдань в област╕ п╕дтримки анал╕тичних досл╕джень у сфер╕ економ╕чно╖ конкуренц╕╖ мають застосовуватися найсучасн╕ш╕ п╕дходи, що реал╕зують продуктивн╕ технолог╕чн╕ ╕де╖ ╕ науков╕ концепц╕╖.

На страницу публикаций Д. Ландэ


Р е к л а м а File not found.