Ланде Д.В. Модель системи визначення учасників товарних ринків та інформаційних зв'язків між ними //
Антимонопольно-конкурентна політика: теорія та практика:
Збірник наукових праць. Вип. 4. -К.: Фенікс, 2010. - С. 114-124.










На даний час ринки товарів і послуг найчастіше являють собою динамічне середовище, наповнення якого постійно змінюється. Наявні доступні фактографічні бази даних структурованої інформації не завжди можуть прийти на допомогу досліднику-аналітику. Для оперативного визначення учасників товарних ринків та моделювання інформаційних зв.язків між ними найбільш перспективним підходом виявляється урахування інформації, знань, що містяться в Інтернет, в неструктурованих текстових документах. Тому Інтернет-технології сьогодні розглядаються як важлива складова середовища комплексних досліджень товарних ринків, основа побудови та ведення баз даних суб.єктів господарювання та зв.язків між ними.

Пошук в базах даних неструктурованої інформації у цих випадках може застосовуватися для завдань, близьких до оперативної економічної розвідки, наведення дослідників-аналітиків .на ціль. в умовах, коли фактографічні бази даних структурованої інформації труднодоступні, неповні, неоперативні, що, нажаль, властиво багатьом подібним базам даних.

Для інформаційно-аналітичної підтримки при вирішенні завдань в області підтримки аналітичних досліджень у сфері економічної конкуренції мають застосовуватися найсучасніші підходи, що реалізують продуктивні технологічні ідеї і наукові концепції.

На страницу публикаций Д. Ландэ